KÜSK kutsus koostööpartnerid suminarile

25.08.2022

24.-25. augustil 2022

Kodanikuühiskonna Sihtkapitali suveseminar ehk suminar keskendus seekord küsimusele, mis on Eesti kodanikuühiskonna roll kriisides ellujäämisel ja mida saame meie kodanikuühiskonna toetamiseks ära teha ning kuidas mitmekesisuse väärtustamisega vabakonda uusi võimalusi tuua. Mitmed head ideed ja võimalikud järgmised sammud said osalejate tulevikuplaanidesse lisatud.

Kaks päeva olulisi arutelusid, mõnusat seltskonda ja sekka ka head huumorit, et hoida koostöösuheteid ning pakkuda vabaühendustele ja kodanikuühiskonnale väärtuslikku tuge ka edaspidi. KÜSKi esindajad, maakondlike arenduskeskuste vabaühenduste konsultandid ja mitmed meie partnerid tulid kokku Pärnumaale Ojako puhke- ja koolituskeskusesse, et ühises ruumis õppida kriiside kogemusest ja vaadata teadlikumalt tuleviku suunas.

Raivo Küüt, Siseministeeriumi rahvastiku ja kodanikuühiskonna asekantsler, Veiko Kommusaar, Siseministeeriumi sisejulgeoleku asekantsler ning, Tarmo Tüür, Eesti Looduse Fondi juhatuse esimees ja Teeme Ära talgupäeva eestvedaja pidasid maha ühe mõtlevapaneva paneeldiskussiooni.

Eesti Leader Liidu poolt osales tegevjuht Triin Kallas