Otsime Eesti parimaid LEADER projekte

25.10.2023

Euroopa LEADER kongressiks

2023. aasta detsembris korraldab ELARD (Euroopa LEADER ühendus maaelu arenguks) Brüsselis Euroopa LEADER kongressi, kuhu oodatakse üle 800 osaleja.

Kongressi avapäeva õhtul antakse üle tunnustused lõppeva toetusperioodi parimatele projektidele üle Euroopa: “European LEADER Awards”. Välja antakse 4 auhinda: oma lemmikud valivad välja Europarlament, ELARD, kongressi partnerid ning neljanda preemia saaja otsustab rahvahääletus.

Eesti Leader Liidult oodatakse 3 nominendi esitamist konkursile. Sellega seoses kuulutame välja konkursi, kuhu on oodatud osalema kõik 26 tegevusrühma.

Palun igal tegevusrühmal esitada 1. novembriks kuni 3 oma piirkonna projekti, mis paistavad silma innovaatilisuse ja mõju (kasusaajate hulga) poolest. Projektid peavad olema ellu viidud perioodil 2014 kuni 2024. Et esitamist lihtsamaks teha, oleme projektid jaganud kolme kategooria vahel: koostööprojektid, vabaühenduste projektid ja ettevõtlusprojektid. Te ei pea esitama kandidaati kõigis kategooriates, kui ei soovi. Tutvustused võivad olla eesti või inglise keeles.

Palun täitke taotlusvorm siin hiljemalt 1. novembriks.

Eesti kandidaatide hulgast valib kolm silmapaistvaimat meie Kommunikatsiooni, visiooni ja arengu töörühm koostöös METK Maaeluvõrgustikuga. Edasi pääsenud esikolmiku kohta küsime täiendavalt foto- või videomaterjale.

Lähem info: 

Triin Kallas
Eesti Leader Liit
tegevjuht
triin@leaderliit.eu