Täna algab LINC 2019 konverents Pärnus

10.09.2019

10.-13. september 2019

Täna kell 17 avatakse Pärnu mudaravila juures Euroopa suurim maaeluvõrgustiku konverents LINC 2019 (Leader Inspired Network Community), kuhu on tulemas enam kui 350 maaelu arendajat 17 riigist. Avasõnad lausub maaeluminister Mart Järvik ja sõna saab ka Pärnu linnapea Romek Kosenkranius. Avarongkäigu lõpus istutatakse hotelli Strand kõrvale LINC-i 10. sünnipäevale pühendatud õunapuu.

LINC on Leader-tegevusgruppide iga-aastane kokkusaamine, mille algatas 2010. aastal Austria koostöös Eesti, Soome ja Saksamaaga. LINC-konverentside eesmärk on jagada kogemusi maaelu edendamise tegevuste osas, mille osaks on tutvumine Leaderi edulugudega, kontaktide loomine ühiste projektide elluviimiseks ja uute koostöölepingute sõlmimine.

LINC 2019 raames toimuvad seminar-õppereisid, Eesti omavalitsusjuhtidele suunatud ELARD-i seminar ning traditsiooniline kontaktseminar, kus Euroopa tegevusgruppidel on võimalik tutvustada oma projektiideid ja leida nende korraldamiseks partnereid.

Juubelikonverentsi muudab eriliseks see, et Toris toimuval Rohelise Jõemaa korraldatud spordipäeval tehakse koostööd Eesti Kaitseväega ning pioneerpataljon rajab LINC-i ajaks esmakordselt Eestis üle jõe ajutise silla.

Vaata lisa: https://linc2019.eu/

ELARD seminar Kogukonna juhitud kohalikust arengust

Koostööpakkumised ja Koostööseminar LINC ajal:

Eesti esindajad, kes esitavad oma – koostöö otsing, idee jagamine või digilahenduse tutvustamine – projekte!

Kõik seni laekunud ideed on andmebaasis, neid saab juurde panna ja värskendada.

Kontaktiseminari kava 

 

Täiendav info: 

Triin Kallas

Eesti Leader Liit

tegevjuht

info@leaderliit.eu