Eesti Leader Liidu liikmete järgnevad arengupäevad on peatselt toimumas

17.10.2016

KÜSK vabaühenduste arenguhüppe projekti: „Eduka organisatsiooni alustalaks on ühtne, võimekas meeskond“ raames on Eesti Leader Liidu liikmetele kavas korraldada viis arengupäeva.

Esimene arengupäev toimus Luunjas 14. septembril 2016.a. Liikmete muljed olid väga head ja arengupäevast saadi innustust ning tugevalt kinnistus ja kasvas meie meekonna tunnetus. 

Teine arengupäev on kavas 29. november 2016 ja arengupäev viiakse läbi Põltsamaal, Kamari seltsimajas. Teise arengupäeva programm.

Kolmas kohtumine ja kahepäevane arengupäev on plaanitult toimumas 1.-2. veebruar 2017, Hiiumaal.

Neljas kohtumine ehk viies arengupäev on kavas korraldada 23. märtsil 2017.a. Raplamaal, mis on ühtlasi ka koolitussarja viimane ja lõpetav arengupäev. 

Arengupäevade läbiviijaks on Tripod Grupp OÜ. Meid on koolitamas ja arendamas väga tugev meeskond, koolitajate meeskonda kuuluvad:  

  • Liisa Raudsepp, Tripodi koolitaja ja konsultant, Eesti Kärjäärinõustajate Ühingu juhatuse esimees;
  • Signe Vesso, Dictumi koolitaja ja konsultant, Eesti Supervisiooni ja Coachingu Ühingu juhatuse esimees;
  • Mait Metelitsa, Tripodi uuringu spetsialist, Tartu Ülikooli doktorant;
  • Priit Põiklik, PR Strategies partner.
Koolitusprogrammi läbimise tulemusel suureneb Eesti Leader Liidu meeskonna koostöötahe, teadlikus meeskonnatöö võimalikkusest, teadlikkus rollidest meeskonnas, teadlikkus kommunikatsiooni eri tahkudest ning olulisusest ning võimekus ühtset kommunikatsiooni välja anda. Koolituse tulemusena oleme võimelised end kui meeskonda analüüsima ning probleeme märkama ning eesmärke seadma.
 
Projekti kohta leiad rohkem informatsiooni meie kodulehelt projektide lehelt. 
 
Lisainfo
Piret Leskova
Eesti Leader Liit
555 373 60