Eesti Leader Liidu liikmete teine arengupäev oli väga põnev

29.11.2016

Kamari seltsimajas toimunud Eesti Leader Liidu liikmete teise arengupäevaga jäid kõik osalejad väga rahule.

Koolituspäeva teemaks oli kommunikatsioon Eesti Leader Liidus. Päeva eesmärgiks oli luua ühine arusaam Eesti Leader Liidu kommunikatsiooni strateegiast ning sõnastada kokkulepped kommunikatsioonitegevusteks. 

Koolituspäeva läbiviijateks olid Liisa Raudsepp, Signe Vesso ja Priit Põiklik. 

Liisa Raudsepp ja Signe Vesso tegid päeva sissejuhatuse ja palusid osalejatel anda põgusa ülevaate vahepealsetest tegevustest ja kokkulepetest.
Tore oli kuulda, et eelneva arengupäeva mõju oli endaga kaasa toonud nii mõnegi olulise ja tähtsa muudatuse meie omavahelises suhtlemises ja töös. 
 
Ülevaate kommunikatsioonikoolituse põhitõdedest andis meile Priit Põiklik. Kes rääkis meile, et hea kommunikatsioon on alati kokkulepe. Kui me lepime kokku ühistes väärtustes, millest meie suhtlus lähtub, annab see meile võimaluse oma ideid paremini maksma panna ja neid teoks teha. Priit Põiklik on ajakirjandus- ja kommunikatsioonivaldkonna tööd teinud pea 24 aastat. Ta on osalenud Eesti Haigekassa, Politsei- ja Piirivalveameti, Saku Õlletehase, Mart Laari teise valitsuse jt organisatsioonide kommunikatsioonijuhtimises. Praktikuna on Priidul oma tööst kogunenud palju kogemusi ja näiteid, nii sellest, mis on kommunikatsioonis taganud edu kui ka sellest, mis on läbi kukkunud. Koolitustel saime abi oma kommunikatsioonitegevuste kaardistamiseks ja plaanide tegemiseks, kuidas suheldes oma eesmärke edaspidi paremini saavutada.
 
Põltsamaal oli meil selle arengupäeva raames suurepärane võimalus üheskoos aru pidada, jagada ülesandeid ja vastutust, saada selgemaks. kuidas kommunikatsioon aitab meie ees seisvaid probleeme lahendada ning oma seatud eesmärkidele lähemale jõuda. Eesti Leader Liidu liikmed jäid teise arengupäevaga väga rahule, suured tänud teile Liisa, Signe ja Priit selle põneva päeva eest!
 
Sellel koolituse päeval moodustati ka Eesti Leader Liidu kommunikatsiooni töörühm! Kommunikatsiooni töörühma liikmned:
 
Meie arengupäevade toimumist rahastab siseministeerium ja Kodanikuühiskonna Sihtkapital! Suured tänud neile selle eest! Loe projekti kohta meie kodulehelt.
 
Pilte teisest arengupäevast:
 
  

 Pildistanud:

Piret Leskova
Eesti Leader Liit
tegevjuht