Leader Liit korraldab liikmetele e-koosoleku koolitused

06.04.2021

aprillis

Kuna silmast-silma kohtumised on jätkuvalt küsimärgi all ja kõigil tuleb korraldada kokkusaamisi e-keskkondades, oleme otsustanud pakkuda oma liikmetele sel teemal koolitusi.

1. Videokoolitus SpeakSmartilt: Zoom alustavale kasutajale. See ei kohusta teid kasutama tingimata just Zoomi, aga teeb ühe keskkonna näitel selgeks e-koosoleku pidamise võimalused. Muidugi, me oleme neil juba lugematu kord osalenud, aga kui paljud kasutavad lisavõimalusi grupitööks, küsitlusteks, valget tahvlit jms? Arukate külade arenguprogrammis osalejad said hiljuti kogeda, kuidas Kristiina Zoomi võimalusi koos Padletiga oskuslikult kasutas ja arutelugruppides pandi kirja väga palju sisukaid mõtteid, justkui oleks tõesti ühe laua ümber istunud. E-koosolek ei pea olema 7-tunnine, lohisev ja tüütu, kui seda nutikalt juhtida.
Kõik 20 tegevusgruppi saavad selle esimese koolituse lingi e-posti teel otse koolitusfirmalt. 

2. E-koolitus Zoom edasijõudnud kasutajale. See on otsekohtumine koolitajaga, kus saab esitada tekkinud küsimusi ja minnakse teemaga sügavamale: lisavidinad, suurte ürituste voogedastus jms. Kuna see ei pruugi olla kõigile vajalik või huvitav, siis ootan huvilisi registreeruma. Gruppi mahub 15 inimest ja koolitus toimub 12. aprill kl 10:00-12:30.

3. Omavaheline kohtumine 14. aprillil kell 14-16. Saame kokku (küllap ikka Zoomis) ning vahetame omavahel kogemusi. Kas koosolekuks on parem Zoom või Jitsi või Teams? Millises pilves hoida ja toimetada oma dokumente? Mida teevad Mentimeter, Slido või Padlet? Kas salajast hääletamist vajavate koosolekute jaoks peaks liituma Volis.ee keskkonnaga või piisab Dokobitist?
Kolmanda koolituse lingid leiate siit.

Lähem info:

Triin Kallas
Eesti Leader Liit
tegevjuht
triin@leaderliit.eu