Kodukant Läänemaa uue tegevjuhina asub tööle Liis Moor

02.03.2021

22. märtsist

Märtsi teises pooles alustab Kodukant Läänemaal tööd uue tegevjuhina Liis Moor. 

Kodukant Läänemaa juhatuse esimehe Merle Mäesalu sõnul oli tegevjuhi kohale kaheksa tugevat kandidaati, kellest vestlusele kutsuti neli. “Kõik vestlusel osalenud kandidaadid olid vajaliku kogemustepagasiga, kuid konkursikomisjonile jäi silma Moori põhjalik ettevalmistus vestlusele tulles ning maakonnaüleste visioonidokumentide koostamise kogemus,” ütles Mäesalu. 

Liis Moor on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli maastikuarhitektuuri eriala cum laude. Mooril on varasem töökogemus Lääne Maavalitsuse arengu-ja planeeringuosakonnast ning Tallinna Botaanikaaiast töötades seal arendusjuht-maastikuarhitektina.

Moori sõnul kandideeris ta Kodukant Läänemaa tegevjuhi kohale, sest soovis end tööalaselt uuesti Läänemaaga siduda. “Mul on mitmeid ideid, kuidas arendada nii Kodukant Läänemaad organisatsioonina kui ma maaelu üldisemalt.”

Kodukant Läänemaa juhatuse liige Kadi Paaliste lisas, et juhatus ootab uuelt tegevjuhilt seniste tegevuste edasviimist, kuid veelgi suuremat tähelepanu külaliikumise edendamisele ja tööle organisatsiooni liikmetega. “Kui viimastel aastatel on organisatsiooni kuvand oluliselt muutunud, siis täna on oluline hoida olemasolevat tegevuste kvaliteeti, kuid rohkem kommunikeerida infot liikmetele ja küladesse,” lisas Paaliste.  

Tegevjuhi esimesed tööülesanded on seotud kohaliku toidu valdkonna arengutega ning sõltuvalt Maaeluministeeriumi otsustest Kodukant Läänemaa strateegia uuendamisega seoses käesoleva Euroopa Liidu rahastusperioodi 2-aastase pikenemisega. Meeskonnas töötab lisaks tegevjuhile LEADER projektijuht Maarja Pikkmets. 

Liis Moor, foto: Kodukant Läänemaa

Kontakt
Kaja Karlson 
Tel. +372 5817 0479 
laaneliider@kklm.ee