Meie arenguhüppe projekti viimane arengupäev

23.03.2017

23.03.17.a Raplamaal toimus Eesti Leader Liidu liikmetele, KÜSK vabaühenduste arenguhüppest toetust saanud projekti raames, koolitussarja viies ja viimane arengupäev.

Meie projekti: "Eduka organisatsiooni alustalaks on ühtne võimekas meeskond" viies ja viimane arengupäeva oli töine ja tegus. Arengupäeva fookuseks oli meeskonna ja kommunikatsiooni juhtimine. Arengupäeval tehti kokkuvõtteid arenguprotsessidest,  töörühmad tegid ettekandeid ja andsid ülevaateid seni tehtust. Ühiselt planeerisime edasisi samme, tegime tarvilikke kokkuleppeid ning lõpetuseks sai koostatud ka töörühmade edasine tegevuskava. 

Lisaks töisele meeleolule oli viimases päevas tunda meeldivat rahulolu ja tasakaalu ning liikmete sügavat meie-tunde äratundmist. Innustus ühiselt edasi minna ja tahe olla koostöös tulemusrikkamad kasvas nende arengupäevadega Eesti Leader Liidu liikmeskonnas tugevalt. 

Oleme väga tänulikud meie koolitajatele ettevõttest Tripod Grupp OÜ ja soovitame neid kindlasti ka teistele. Meie arengupäevadest kasvasid välja meie erinevad töörühmad ja me väga loodame, et töörühmade praktika jätkub ka edaspidi. Viimasel arengupäeval tõdesime ühiselt, et liikmete seas on tänaseks Eesti Leader Liidu roll selge ja omaks võetud ning identiteedikriis on seljatatud, meie-tunne on olemas. 

 Meil on nüüd tahvli täis juhiseid, millega edasi minna ja hulgaliselt entusiasmi ning tugev küünarnuki tunne liikmete vahel.

 Me oleme väga tänulikud, et meie projekti rahastas siseministeerium ja Kodanikuühiskonna Sihtkapital, aitäh teile!

Loe ka meie projekti kestel toimunud teistest arengupäevadest meie projekti lehelt. 

Lisainfo:

Piret Leskova
Eesti Leader Liit
info@leaderliit.eu