Osalemine Mulgimaa Arenduskoja juhatuse koosolekul

19.03.2015

19.03.15 Tõrvas toimunud Mulgimaa Arenduskoja juhatuse koosolekule oli kutsutud ka Eesti Leader Liit.

Eesti Leader Liidu kolmanda eluaasta sünnipäeva päevaks oli kutsunud üks asutajaliikmetest, Mulgimaa Arenduskoda, Eesti Leader Liitu oma juhatuse koosolekule, et saada ülevaadet liidu hetkeseisust ja tuleviku plaanidest.

Koosolek algas tavapärasest veidi erineval moel. Mulgimaa Arenduskoja juhatus ja koosolekule kutsutud kohtusid Tõrvas Riiska järve ääres, kus Maido Ruusman (Mulgimaa arenduskoja juhatuse liige ja Tõrva linnapea) tutvustas Valgamaa Partnerluskogu projekti, Tõrva Wake-park. Maido Ruusman selgitas ka suunatult avatud taotlusvooru eeliseid, kuhu ka Wakepark´i projekt oli esitatud. Tõrvast on oma kolme järvega saamas väga huvitav suviste tegevuste linn. Linnapeana tõdes Maido Ruusman, et toetusrahad, sh Leader toetus, annavad suure eelise headele ja piirkonnale kasulikele ideedele realiseeruda ning piirkonda väärindada. 

Koosolek jätkus Tõrva Avatud Noortekeskuses. Koosoleku esimese ettekande tegijana tutvustasin Eesti Leader Liitu ja liidu tegevusi, vastasin küsimustele ja andsin ülevaadet liidu edasistest tegevustest. Tutvustasin ka põgusalt 09.03.15 Järvamaal toimunud Foorumi koosolekul arutletut ja tutvustasin Foorumil osalenute poolt vastu võetud otsust: esitada Foorumi ja liidu poolt ühispöördumine Eesti Leader Liidu liikmeks astumise kohta neile tegevusgruppidele, kes seni seda veel teinud ei ole.

Liikmeskonna suurenemine ja tegevusgruppide ühtne tegutsemine lisab Eesti Leader Liidu tulevikule ambitsiooni ja annab liidu tegutsemisele tugeva hoo, seda tõdesid ka kõik Mulgimaa Arenduskoja juhatuse koosolekul viibijaid.

 

Sissekande koostas:
Piret Leskova
Eesti Leader Liit
Tegevjuht